X
Menu

Andrius Kubilius Marijampolėje

Kubilius-susirinkimeMarijampolėje sausio 29 dieną lankėsi TS-LKD pirmininkas Andrius Kubilius, jo padėjėjas marijampolietis Andrius Vyšniauskas bei Vykdomojo sekretoriaus pavaduotojas J. Survila. Pirmininkas  susitiko su  TS-LKD Marijampolės regiono skyrių lyderiais, Marijampolės skyriaus nariais.

Susitikimuose Andrius Kubilius kalbėjo apie TS-LKD Seimo rinkimų rezultatus, kuriuos vertina neblogai. Ypač gerai vertinami rezultatai miestuose, tačiau mažesniuose miestuose ir provincijoje partijai svarbu pasitempti. Pirmininkas taip pat pasidžiaugė, kad Marijampolėje ir visame regione turime stiprius skyrius, kurie turi gerų perspektyvų siekti pergalių savivaldos rinkimuose. Partijos pirmininkas ateinantiems savivaldos rinkimams kelia aiškų tikslą – padvigubinti kiekvieno skyriaus turimų savivaldybės tarybos narių skaičių ir kovoti dėl aukščiausių politinių pozicijų kiekvienoje savivaldybėje.

Kalbėdamas apie nacionalinę politiką, opozicijos lyderis pabrėžė, jog TS-LKD kuria pirmąją šalies istorijoje šešėlinę vyriausybę, kuri efektyvins opozicijos darbą ir padės pasirengti pergalėms ateityje. Lyderis džiaugėsi, kad prie šešėlinės vyriausybės, kuri dabar veikia šešių darbo grupių pagrindu, jungiasi vis daugiau jaunų žmonių, įvairių sričių specialistų, aukštos kvalifikacijos ekspertų Tačiau didžiausia problema yra ta, kad naujoji Vyriausybė kol kas labai neveikli ir nekuria kokio nors naujo ar gilesnio politinio turinio. Todėl toks valdžios neveiklumas neskatina opozicijos dirbti. Išimtis – negatyvi Vytenio Andriukaičio veikla sveikatos apsaugos srityje. Į ją opozicija reaguoja ir palaiko poziciją, kad atliekant bet kokią reformą svarbiausias yra pacientų interesas.

TS-LKD Marijampolės skyriaus nariai nuoširdžiai padėkojo Andriui Kubiliui už sunkų, išmintingą ir sėkmingą Premjero darbą, linkėjo ištvermės.  Pirmininkas atidžiai išklausė patarimų ir pasiūlymų, nuoširdžiai ir atvirai atsakė  į klausimus.

Remigija Taurokienė

TS-LKD Marijampolės skyriaus pirmininko pavaduotoja