X
Menu

MŪSŲ MARIJAMPOLĖ - APIE MUS

 

“Mūsų Marijampolė” – tai unikalus internetinis puslapis, skirtas marijampoliečiams ir visiems besidomintiems mūsų savivaldybe. Šio internetinio projekto idėją sukūrė Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų Marijampolės skyriaus Jaunimo bendruomenės nariai.

Marijampolė šiuo metu išgyvena nelengvą laikotarpį: savivaldybės biudžetas skylėtas, skolos auga, naujų investicijų nėra, miesto infrastruktūros atnaujinimo darbai stringa. Dėl to nukenčia savivaldybės bendruomenė, nes net svarbiausios paslaugos gyventojams nėra užtikrinamos. Šią situaciją lemia ne tik sunki valstybės padėtis, bet ir savivaldybės valdžios neūkiškumas ir nesugebėjimas pasiūlyti naujų, modernių bei ambicingų idėjų, kaip keisti Marijampolę.

Męs tikime, kad Marijampolė gali pasikeisti. Kad galime turėti puikiai sutvarkytas gatves ir kitą infrastruktūrą, kad Marijampolėje gali būti saugu, patogu ir malonu gyventi, kad Marijampolėje gali kurtis naujos, perspektyvios įmonės, kurios padėtų Marijampolei pakilti iš dugno ir tapti viena iš ekonomiškai stipriausių Lietuvos savivaldybių. 2007 m. savivaldybių tarybų rinkimuose sakėme :  “Marijampolei laikas keistis”. Dabar tai galime pasakyti dar tvirčiau.

Šiame internetiniame puslapyje rasite informaciją apie Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų Marijampolės skyrių, mūsų veiklos principus ir vertybes. Taip pat galite susipažinti su politikais, kurie reprezentuoja marijampoliečių poziciją Seime ir savivaldybės taryboje.

Kviečiame prisijungti ir veikti drauge, kad Marijampolė pagaliau pasikeistų!