X
Menu

JAUNIMO BENDRUOMENĖ

JAUNIMO BENDRUOMENĖ 
JAUNIMO BENDRUOMENĖ MARIJAMPOLĖJE

JAUNIMO BENDRUOMENĖ MARIJAMPOLĖJE

Adresas: Kęstučio g. 3, Marijampolė
El. paštas: martynas.ragazinskas@gmail.com

JB PIRMININKAS
MARTYNAS RAGAŽINSKAS

MARTYNAS RAGAŽINSKAS

Pirmininkas Martynas Ragažinskas
El.paštas: martynas.ragazinskas@gmail.com

TIKSLAI
JAUNIMAS SIEKIA

JAUNIMAS SIEKIA

Suvienyti įvairiose giminingose jaunimo organizacijose ir partijoje veikiantį jaunimą, kad jaunimo balsas būtų girdimas priimant svarbius Lietuvai sprendimus.

APIE JAUNIMO BENDRUOMENĘ

JBvisuotinis

Po Tėvynės sąjungos ir Lietuvos krikščionių demokratų susivienijimo 2008 m. vyko daug diskusijų, kaipsuvienytiįvairiose giminingose jaunimo organizacijose ir partijos vidinėse grupėse veikiantį jaunimą, tam kad jaunimo balsas priimant svarbius Lietuvai sprendimus būtų girdimas ir būtų užtikrintas partijos atsinaujinimas. Seimo narės Agnės Bilotaitės iniciatyva pavasarį vykusiame TS-LKD suvažiavime buvo duotas startas Jaunimo bendruomenės kūrimui.

Neilgai trukus, po dviejų savaičių buvo įkurtas pirmasis TS-LKD Jaunimo bendruomenės skyrius Marijampolėje. Skyriaus pirmininku buvo išrinktas Andrius Vyšniauskas. 2010 m. Jaunimo bendruomenė plečiasi ir išsirenka naują bendruomenės pirmininką – Paulių Liškauską.

10957900_10153064809869705_4411312807386864078_n

2011 m. Jaunimo bendruomenė aktyviai dalyvauja Savivaldos rinkimuose.

2013 m. Jaunimo bendruomenės pirmininku perrinktas Paulius Liškauskas. Tarybos nariais tapo Kęstutis Miglinas ir Laura Stražnickienė. Įkurtas Marijampolės dešiniosios ateities klubas.

Ukraina

2014 m. aktyviai ruošiamės euro-parlamento, prezidento bei artėjantiems savivaldos rinkimams.

2015 m. aktyviai dalyvaujame savivaldos rinkimų kompanijoje. Išrenkama nauja jaunimo bendruomenės pirmininkė Laura Marcinkevičiūtė.

_DSC0438a

Kviečiame visus jaunus ir aktyvius žmones, kuriems yra artimos Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų vertybės įsijungti į Jaunimo bendruomenės veiklą.