X
Menu

Jaunieji krikščionys demokratai

jkd-4

Jaunųjų krikščionių demokratų Marijampolės skyrius

Pirmininkė Grytė Simanavičiūtė

Tel.: 8 682 64088

El.paštas: marijampole@jkd.lt

Internetinis puslapis: www.jkd.lt

JKD misija:

Išlaikydami ir puoselėdami krikščioniškosios demokratijos vertybes, ugdome Lietuvos pilietinį sąmoningumą, iniciatyvumą tam, kad patys kurtume savo ir Lietuvos ateitį pasaulinėje bendruomenėje.

JKD vizija:

Pilietiškai aktyvus jaunimas, turintis tvirtus vertybinius įsitikinimus.

JKD veikla:

Rengiame įvairiausius seminarus bei konferencijas Lietuvos bei tarptautiniu mastu, organizuojame diskusijų klubus, kurių metu aptariamos aktualiausios jaunimui temos. Bendradarbiaujame su kitomis jaunimo organizacijomis, aktyviai dalyvaujame LiJOT veikloje, pakankamai dažnai esame renkami į šios organizacijos valdybą. Labai svarbią vietą užima JKD tarptautiniai ryšiai – esame Europos Liaudies partijos jaunimo grupės (YEPP) steigėjai ir tikrieji nariai. Ketverius metus YEPP valdyboje dirbo Lietuvos atstovas, tikimės, jog tai ne paskutinis kartas, kai mūsų kandidatų gebėjimais pasitikėjo daugiau kaip milijoną narių visoje Europoje turinti tarptautinę organizaciją sudarančios narės iš daugiau kaip 40 valstybių.

Mes jauni. Mes demokratiški. Mes draugiški. Mums ne vis viena, kas nutiks Lietuvoje po kelių ar keliolikos metų. Siekiame, kad, JKD turėtų pakankamai iniciatyvių, intelektualių ir atsidavusių žmonių, kurie kurtų ne tik savo, bet ir savo valstybės ateitį. Mums svarbu, jog mūsų organizacijos nariai būtų mąstantys, atviri, neabejingi savo ir Tėvynės ateičiai.

Esi jaunas, draugiškas ir aktyvus? Nori prisijungti prie bendraminčių? Tuomet gali rašyti adresu gryte@jkd.lt arba skambinti numeriu 868264088  ir prisijungti prie mūsų!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

JKD ženkliukas