X
Menu

Ar apokalipsė bus?

Ar apokalipsė (pasaulio pabaiga) bus?

Remiantis dalimi žiniasklaidos – tai jau „ant dienų“.

Ištirps ledkalniai, prasidės baisūs potvyniai. Tada žinoma išsiliejusi Šešupė paskandins Sūduvos sostinę su visomis jos partijomis. Net ir „gelbėtojų“ partija nieko neišgelbės, o ir pati neišsigelbės. Bet iš tikrųjų nedaug kas bus belikę, nes iki tol:

  1. daugelį išguldys kiaulių, vištų, zuikių… gripai;
  2. išgalabys ŽIV ir AIDS;
  3. atims pensijas;
  4. Lietuva ištuštės, nes visi išvažiuos kas kur, ieškodami lengvo gyvenimo ar didelių pinigų;
  5. gimstamumas sumažės iki nulio;
  6. buvę ir esami parlamentarai išmirs badu, nes jų gaunamos daugiatūkstantinės išmokos apmažės;
  7. kurį laiką dar gyvalios homoseksualai, nes juos labai aktyviai gina garsi politikė Marija Aušrinė Pavilonienė;
  8. iš buvusio premjero Kirkilo bus atimtas magistro diplomas. Anais laikais juokdavosi iš tokių „mokslininkų“: „Nebaigtas pradinis ir aukštasis partinis“;
  9. daugelio laukia nepakeliamos troškulio kančios, nes nenaudėliai konservatoriai persekioja samagono gamintojus ir, baisiausia, draudžia alkoholį pardavinėti degalinėse ir naktimis;
  10. žaibiškų vagysčių skaičius jau pranoko visas prognozes. Matėme keletą mitingų, kurių dalyviai rėkė: „Vagys, vagys!“. Iš jų elgesio ir fizionomijų spėjome, kad jie taip prisistato tautai.

Bet nenusiminkime – šviesa tunelio gale yra!

Šiuolaikinė Rusijos kunigaikštienė Lietuvoje lipdo prorusišką gelbėtojų partiją. Tik, kad patys rusai per „Laisvą radiją“ (Lietuvoje jis transliuojamas nuo 22.00 val. Per „Žinių radiją“) kalba, kad pas juos jau nėra nei tikros Vyriausybės, nei valstybės – visiškas chaosas.

Žinome ir daugiau šios krypties partijų „gelbėtojų“. Dar ir ponas Šustauskas atgaivins savąją. O jei išsiblaivys ir į protesto mitingus savo kadrų pamėtės.

***

Tai buvo toks juodas humoras. O jei rimtai – nepasiduokime piktavališkoms provokacijoms. Na, kažkiek sumažins tas pensijas, kaip nors išgyvensime. Matėme daug sunkesnių dienų, tik kažkodėl, kai kurie pensininkai gal dėl sklerozės, tai užmiršo. Ateis geresni laikai, ir vėl padidės pensijos, atlyginimai… Tas bereikalingas nervinimasis kenkia sveikatai, o tada ir vaistų pilnus krepšius prisiperkame.

Ir dar – nepatikėkite tais mitingų organizatoriais ir nepasitenkinimo Vyriausybe, gyvenimu kurstytojais. Iš tikrųjų jiems rūpi tik jų pačių reitingai, taip ruošiasi dirvą būsimiems rinkimams, o tie pensininkai, bedarbiai ir kiti vargšeliai yra tik tramplinas siekiant valdžios aukštumų.

O apie pasaulio pabaigą, vaikystėje skaičiau „Mikaldos pranašystes“, bet paskutiniai knygelės lapai buvo nuplėšti, tad taip niekas ir nepaaiškėjo, kada jos sulauksime. Manau, kad mes, pensininkai, ko gero, jos, tos pabaigos, ir nesulauksime. Nors, tiesą sakant, sutiktume ir palūkėti.