X
Menu

ARTĖJA TS-LKD PIRMININKO RINKIMAI

Šių metų balandžio viduryje vyks TS-LKD partijos pirmininko rinkimai. Esame vienintelė partija Lietuvoje, kuri organizuoja tokius atvirus ir visuotinius partijos lyderio rinkimus. Tai ne tik didelis privalumas prieš kitas partijas, bet ir didžiulė atsakomybė, nes šis išskirtinis demokratiškas procesas yra stebimas ir komentuojamas viešai. Tokio proceso organizavimas yra ir unikali galimybė pademonstruoti, kad mūsų partija yra brandi politinė organizacija, kurią vienija stiprūs vertybiniai saitai. Turime išskirtinę galimybę parodyti visuomenei kad galime būti pavyzdžiu kaip darniai, naudojant aukščiausius etikos ir moralės standartus, galime įgyvendinti tokį reikšmingą procesą, kad esame partija, kuriai svarbiausia yra bendras rezultatas, o ne siauros asmeninės ambicijos ar intrigos.

Šiemet rinkimuose norą dalyvauti pareiškė kaip niekad gausus kandidatų būrys – buvo iškelti net 24 kandidatai:

Mantas Adomėnas
Laima Andrikienė
Arvydas Anušauskas
Agnė Bilotaitė
Rimantas J. Dagys
Rasa Juknevičienė
Irena Degutienė
Vytautas Juozapaitis
Laurynas Kasčiūnas
Liutauras Kazlavickas
Andrius Kubilius
Dainius Kreivys
Gabrielius Landsbergis
Vytautas Landsbergis
Mykolas Majauskas
Kęstutis Masiulis
Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė
Jurgis Razma
Paulius Saudargas
Kazys Starkevičius
Valentinas Stundys
Vygaudas Ušackas
Pranas Vaškys
Emanuelis Zingeris

Rinkimuose dalyvauti atsisakė arba neatsiuntė raštiškų sutikimų Rasa Juknevičienė, Liutauras Kazlavickas, prof. Vytautas Landsbergis, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Vygaudas Ušackas ir Pranas Vaškys.

Sutikusius ir praėjusius atranką kandidatus bus galima rinkti šiais laikotarpiais:

  • Kovo 17-balandžio 16 dienomis vyks TS-LKD pirmininko rinkimų kampanija.
  • Balandžio 17-19 dienomis partijos skyriuose vyks I rinkimų turas, kuriame balsą savo kandidatui galės atiduoti kiekvienas partijos narys.
  • Jeigu nė vienas kandidatas I ture nesurinks daugiau nei pusės visų rinkimuose dalyvavusių TS-LKD narių balsų, balandžio 24-25 dienomis vyks II turas.