X
Menu

Balsavimas iš anksto

Vasario 23 ir 24 dienomis nuo 8 iki 20 val. rinkimuose į savivaldybių tarybas balsuoti iš anksto bet kurios savivaldybės pastate gali visi balsavimo teisę turintys asmenys, kurie rinkimų dieną negalės atvykti balsuoti į savo rinkimų apylinkę.

Balsuoti galima tik už tos savivaldybės kandidatus, kurioje esate deklaravęs savo gyvenamąją vietą. Jei gyvenate vienoje savivaldybėje, o deklaravęs gyvenamąją vietą esate kitoje, balsuoti galima iš anksto toje savivaldybėje, kurioje gyvenate, tačiau už tos savivaldybės, kurioje esate deklaravęs savo gyvenamąją vietą, kandidatus.

Jei balsuojate iš anksto savivaldybėje, kurioje nesate deklaravęs savo gyvenamosios vietos, kandidatų sąrašai į savivaldybės tarybą tos savivaldybės, kurioje esate deklaravęs gyvenamąją vietą, atspausdinami savivaldybėje pagal pareikalavimą balsavimo iš anksto dieną atvykus į savivaldybę balsuoti.

Balsuojant iš anksto būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei rinkėjo kortelę. Ją atsispausdinti galite internetiniame puslapyje www.vrk.lt.

Vyriausiosios rinkimų komisijos informacija