X
Menu

Diskusija „Ar verta bijoti, kad pasirinksite ne tą profesiją?“

Pasaulinio masto profesionalus sportinio pokerio žaidėjas, verslininkas, filantropas Antanas Guoga; fizikas, profesionalus politikas, humanitarinių mokslų daktaras ir socialinių mokslų profesorius Kęstutis Masiulis; psichologai, darbo biržos specialistai, sėkmes ir nesėkmes profesijose patyrę žmonės. Šie išskirtiniai pašnekovai – tai Sūduvos forumo diskusijos apie profesijos pasirinkimą dalyviai.

Kviečiame į SŪDUVOS FORUMĄ diskutuoti apie tai, kaip pasirinkti profesiją, kad su nuostaba galima būtų pasakyti – man ne tik leidžia tai daryti, bet dar ir pinigus moka. Kas svarbiausia šiame šimtmetyje – diplomas ar gebėjimai, patirtis ar teorinės žinios, o gal diplomo visai nė nebereikia? 

Apie savo kelius ir klystkelius diskutuos labai gerai ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų žinomi, į užsienį kviečiami dirbti ir skaityti paskaitų žmonės, turintys po kelis diplomus arba sėkmingai dirbantys be jokių diplomų; pastebėjimais pasidalins psichologas, situaciją analizuos Darbo biržos specialistas.

Į diskusiją kviečiame moksleivius, jau mąstančius apie tai, kokią profesiją pasirinkti; tėvus, nerimaujančius ir siekiančius „atvesti į protą“ vaikus, kad tik jie teisingai pasirinktų; mokytojus, kurie neretai aiškiau negu patys moksleiviai, jų tėvai mato, kam moksleivis yra gabus ir kur jis galėtų pasiekti daugiausiai.

Diskusija įvyks 2012 m. birželio 4 d. (pirmadienį) 17 val. Marijampolės kolegijos Edukologijos ir socialinio darbo fakulteto salėje (Vytauto g. 47, Marijampolė)