X
Menu

Diskusija neabejingiems Lietuvai

Šeštadienį, vasario 4 d., Marijampolėje tęsiasi „PRO LT“ jaunimo judėjimo organizuojamas diskusijų ciklas „mums (ne)rūpi Lietuva!“

Startavusio išvykų ciklo po Lietuvą renginyje bus aptariami dabartiniam šalies jaunimui aktualūs klausimai. „PRO LT“ judėjimas kelia sau ambicingą tikslą – grąžinti dėmesį į „greito vartojimo“ visuomenės paribius nustumtoms esminėms šalies gyvenimo problemoms. Nesiliaujanti jaunų žmonių emigracija, nepelnytai vertės netenkančios tradicinės vertybės, silpstantis santuokos, šeimos institutas – tik keletas iš jų.

Diskusijoje savo mintimis ir patirtimi kviečia dalintis dainininkas Stano, aktoriai Ramūnas Rudokas ir Marius Jampolskis, Seimo narė Agnė Bilotaitė ir „PRO LT“ vadovė Agneta Ladek.

Renginys vyks nuo 15 val. Marijampolės Kultūros centre (Vilkaviškio 2/ Kauno 3).

Ši diskusija tęsia „PRO LT“ jaunimo rengiamą turą aplink Lietuvą, aplankysiantį bent dvidešimties Lietuvos miestų jaunimą. PRO LT judėjimas vienija kelis šimtus narių visoje Lietuvoje bei siekia teigiamų postūmių įvairiose srityse. Tai – akademinėje, žaliojoje, verslaus jaunimo, patriotiškumo ir istorinės atminties išsaugojimo, pilietinės visuomenės kūrimo, savanorystės ir kitose.

Kviečiame visus neabejingus žmones – ir jaunesnius, ir vyresnius, ir moksleivius, ir verslininkus, ir studentus, ir pensininkus, organizacijas ir piliečius – burtis išvien geresnės Lietuvos kūrimui! Taigi būkime tuo pokyčiu, kurį norėtume išvysti!

„PRO LT“ vadovė Agneta Ladek
Mob. tel.: 8 620 99179
El. paštas: prolietuva@gmail.com
Facebook: PRO Lietuva