X
Menu

Europos parlamento narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė Marijampolėje

Morkunaite2Brangūs marijampoliečiai,

Nuo 2009-ųjų metų Lietuvos žmonių valia ir pasitikėjimu atstovauju Lietuvai Europos Parlamente.

Nors pastaruosius trejus metus didžiąją laiko dalį tenka intensyviai dirbti Briuselyje ir Strasbūre bei dalyvauti susitikimuose, kurie vyksta svečiose šalyse, į Lietuvą grįžtu kiekvieną ketvirtadienį. Tad jau trejus metus beveik visi mano penktadieniai skirti susitikimams su Lietuvos žmonėmis: juose pasikalbame apie kasdienius rūpesčius ir džiaugsmus, apie tai, kas Jums, gyvenantiems skirtinguose Lietuvos regionuose, svarbu kasdien. Man tai galimybė neatitrūkti nuo Lietuvos realijų ir savo darbais Europoje siekti pokyčių, kurie svarbūs būtent Lietuvos žmonėms.

Šį ketvirtadienį, vasario 14 dieną, lankysiuosi būtent Marijampolėje. Susitiksiu su Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos moksleiviais, bendrausiu su Sasnavos seniūnijos bendruomenių atstovais, o taip pat kalbėsimės su Skardupių klebonu Petru Kapka, bei apžiūrėsiu Tauro apygardos partizanų ir tremties muziejaus ekspoziciją.

Norėčiau Jus pakviesti vasario 14 d. 17.15 val. susitikti Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 20), kur su visais marijampoliečiais norėčiau pasidalinti savo darbo Europos Parlamente aktualijomis, pasikalbėti apie tai, kas svarbiausia Jūsų kasdienybėje.

Su geriausiais linkėjimais,

Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė

Europos Parlamento narė

 

Susitikimo metu bus pristatoma EP narės R. Morkūnaitės kartu su interneto dienraščiu Bernardinai.lt 2012 m. pabaigoje išleista vaizdo pasakojimų rinktinė „Laisvės kovoms atminti“

DVD pristatyme taip pat dalyvaus LR Seimo narys Liutauras Kazlavickas.