X
Menu

Gabrielius Landsbergis – po pirmojo rinkimų turo

Mieli bendražygiai,

Esu dėkingas visiems ir kiekvienam iš Jūsų, mane palaikiusiems pirmajame rinkimų etape. Dėkoju bendražygiams: Irenai Degutienei, Jurgiui Razmai, Mantui Adomėnui, Laimai Andrikienei ir Emanueliui Zingeriui už išsakytas idėjas kaip kartu stiprinsime partiją, sieksime didesnio Lietuvos žmonių pasitikėjimo bei tapsime stipria, atvira ir laiminčia bendruomene.

Dar ir dar kartą dėkoju politinių kalinių ir tremtinių bendruomenei, kad jie vieni pirmųjų iškėlė mano kandidatūrą į TS-LKD pirmininkus ir įkvėpė priimti šį nelengvą apsisprendimą – siekti būti išrinktam ir vesti partiją nuoširdaus atsinaujinimo ir pergalių link. Politinių kalinių ir tremtinių, tautininkų ir jaunosios kartos palaikymas buvo juntamas kiekvieno vizito metu, esu dėkingas už palaikymo kalbas, laiškus, asmenines žinutes, padrąsinimus ir paraginimus.

Visos 3 TS-LKD skyrių sueigos ir 35 TS-LKD skyriai, miestai ir rajonai, pirmajame rinkimų ture palaikė mano kandidatūrą. Tai nepaprastas pasitikėjimas ir įkvėpimas dirbti dar atkakliau vardan Lietuvos, mūsų partijos ir bendražygių.

Dėkoju ir kviečiu būti aktyviais ir antrajame pirmininko rinkimų ture balandžio 24 – 25 dienomis.
Jūsų palaikymas man labai svarbus.

Nuoširdžiai,
Gabielius Landsbergis