X
Menu

Gegužės 18-ąją gėlėmis bus apsodintos abi tilto pusės

Treti metai iš eilės „Sūduvos kultūros fondas“  ir Seimo narys Arvydas Vidžiūnas kviečia miestelėnus pasakyti savo miestui MYLIU ir padovanoti žydinčią gėlę – svyrančiąją pelargoniją. Šiais metais mūsų partneriu maloniai sutiko būti  ir Marijampolės savivaldybė. Jos vadovybė užtikrino, kad gėlės ant Vilkaviškio g. tilto bus laistomos ir prižiūrimos kaip ir visi miesto gėlynai.


Džiaugiamės, kad šioje akcijoje mielai sutiko dalyvauti Marijampolės pataisos namai bei Vaiko tėviškės namai – nušveistas ir iš naujo perdažytas tiltas puikiai derės prie rekonstruoto Poezijos parko ir puoš mūsų miestą.
Gegužės 18 dieną nuo 14 iki 15 val. ant Vilkaviškio gatvės tilto vyks smagus renginys – gėlių dovanotojai bus vaišinami riestainiais, o kol jų atneštas gėlės sodins UAB „Marijampolės gatvių remontas“ gėlininkės, nuotaikingą programą susirinkusiems parodys Šakių KC  cirko studija „Šypsena“.

Nuo bačkos bus galima sakyti kalbas apie meilę Marijampolei ir gėlėms. Vyks loterija, kurios laimėtojai galės laimėti bilietus į LNK projektą „Lietuvos balsas“ (į tiesioginę finalinių koncertų transliaciją).
Maloniausia žinia – šiemet gėlėmis pražys abi tilto pusės! Maloniai kviečiame Jus dalyvauti renginyje ir dovanoti miestui gėlę.

Dovanotojų (įmonių, organizacijų)  logotipai bus paskelbti ant tilto pritvirtintame stende.
Apie savo ketinimus maloniai prašytume Jūsų informuoti organizatorius  el. paštu info@suduvosfondas.lt arba tel. 8 620 90048.

Nuoširdžiai tikėdama Jūsų geranoriškumu
Daiva Klimavičienė
Asociacijos „Sūduvos kultūros fondas“ pirmininkė