X
Menu

JKL vasaros stovykla prie Platelių ežero

satta-001Rugpjūčio 20-22 d. Plungės rajone vyko Jaunųjų konservatorių lygos vasaros stovykla, skirta artėjantiems savivaldybių tarybų rinkimams. Į „Beržynėlio“ stovyklavietę prie Platelių ežero susirinko Vilniaus, Gargždų, Klaipėdos, Kauno, Marijampolės ir kitų miestų jaunieji konservatoriai.

Stovyklos atidarymas prasidėjo keletu linksmų susipažinimo žaidimų bei Seimo nario Egidijaus Vareikio paskaita apie meilę. Po įdomaus pašnekesio, nakčiai sukūrus laužus, dalyvius puikia muzika bei dainomis linksmino Klaipėdos filialo nariai. Trumpai tariant, penktadienio vakaras buvo gražus, šiltas, paprastas ir nuoširdus.

Ankstų šeštadienio rytą sėkmingai ruošėme bendrus pusryčius, prie jų ypač prisidėjo mūsų skyriaus pirmininkas Andrius, bei analizavome savo organizacijos stiprybes, silpnybes, grėsmes ir galimybes. Taip pat kūrybiškai aiškinomės kaip turėtų atrodyti geras politikas bei laukėme dar keleto įdomių svečių.

Po pietų Seimo narys Edmundas Pupinis pasakojo apie savivaldą ir kaip jam pavyko tapti meru, o paskui ir Seimo nariu. Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narys rinkiminių technologijų specialistas Kęstutis Gabšys pasakojo apie tai, kaip reikia laimėti rinkimus. Taip pat šiems svečiams teko itin svarbi užduotis – nuspręsti, kuris stovyklautojų prisistatytas gero politiko įvaizdis buvo kūrybiškiausias, originaliausias ir įdomiausias.

Vėliau vieni stovyklautojai ruošė tinklinio aikštę, kiti dalyvavo tradicinėje JKL vasaros stovyklos rungtyje „Trys bokalai prie tritaškio linijos“, o tie, kurie naktį trukdė miegoti – sėkmingai atlikinėjo bausmę.

Po vakarienės jaunimas ir svečiai susibūrė prie laužo, Kauno meras Andrius Kupčinskas pasakojo apie senuosius JKL laikus bei savo sėkmės istoriją. Visi atvirai bendravo, šėlo laužo šviesoje, mėgavosi žvaigždėtu rugpjūčio dangumi, o gitaros akordai netilo iki paryčių.

Sekmadienio rytą susitvarkę stovyklavietę, ruošėmės atsisveikinimui, sustoję į didelį bendrą ratą visi žaidėme „Madzingą‘‘, kol galiausiai, deja, vicepirmininkas Jonas paskelbė JKL vasaros stovyklą uždaryta.

Marijampolės jaunieji konservatoriai nuoširdžiai dėkoja šios stovyklos organizatoriams už turiningai praleistą laiką ir suteiktas žinias bei tikisi po metų vėl susitikti dar viename gražiame Lietuvos kampelyje.

Rugilė Navickaitė