X
Menu

Knygos „Skambančios rugsėjų upės” pristatymas

Rugsėjo 24 d. Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje pristatyta lituanistės, kraštotyrininkės Paulinos Danutės Vidrinskienės knyga „Skambančios rugsėjų upės“(2 d). Joje aprašyti 64-ių marijampoliečių pedagogų atsiminimai. Pasidžiaugti prasmingu D.Vidrinskienės kūriniu susirinko gausus būrys bendraminčių, bičiulių ir pedagogų (dažnas iš jų yra minimas ir pačioje knygoje).

Renginio forma buvo pasirinkta inscenizuota „pamoka“, kuri, kaip ir pridera, prasidėjo mokyklinio varpelio skambėjimu. Norinčių „atsakinėti“ netrūko – buvę mokiniai ir kolegos negailėjo šiltų žodžių knygos autorei. D.Vidrinskienė taip pat dėkojo visiems, prisidėjusiems prie šios knygos išleidimo. Tarp šių žmonių buvo paminėti du TS-LKD nariai: TS-LKD Marijampolės skyriaus pirmininkas Valdas Pileckas ir LR Seimo narys dr. Arvydas Vidžiūnas. Pastarasis pakviestas pasisakyti, prisipažinęs, jog jaučiasi kaip „netikėtai užklaustas mokinys iš paskutinio suolo“, šmaikščiai ir nuoširdžiai palinkėjo D. Vidrinskienei ir toliau tęsti pradėtus darbus.

Nors renginio pabaigoje nuskambėjo varpelis, skelbiantis pasibaigusią „pamoką“, tačiau susirinkusieji nesiskubino skirstytis, o išsirikiavo į ilgą eilę pasveikinti autorę asmeniškai.