X
Menu

L. Andrikienė. Vilniaus maratonas. Mums svarbiausias buvo Valdas!

Šeštadienį Vilniuje vyko „Danske Bank Vilniaus maratonas“. Naujienų agentūros skelbia, kad jame dalyvavo daugiau nei 10 000 dalyvių iš daugiau nei 30 šalių.
„Vienas bėgimo dalyvis mūsų biurui buvo išskirtinis: tai mūsų Valdas – dviejų gražių mergaičių tėvelis, žurnalistas ir filosofas, – sakė europarlamentarė L. Andrikienė. – Valdas sėkmingai įveikė distanciją, o pasiekęs finišą atrodė ne kaip po sunkaus bėgimo, o kaip po geros treniruotės”.
Pasak stebėtojų, puikia šio maratono dalimi tapo Seimo kanceliarijos organizuotas bėgimas dėl Seimo įsteigtų prizų. Jame galėjo dalyvauti Seimo nariai, Seimo kanceliarijos darbuotojai, Lietuvos savivaldybių tarybų nariai, ministerijų, savivaldybių ir ambasadų atstovai. Šiais metais kvietimus gavo ir Europos Parlamento narių biurai.
Reprezentacinėje Seimo palaipinėje Katedros aikštėje dirbusių savanorių teigimu, EP narės dr. Laimos Andrikienės biuras buvo vienintelis iš visų Lietuvai ES atstovaujančių europarlamentarų biurų, kurio atstovas dalyvavo bėgime. Ketvirtį maratono bėgo europarlamentarės padėjėjas Kauno apskrityje Valdas Kilpys.
Pasak bėgiko, Vilniuje vykstantis bėgimas yra puiki proga išvysti sostinę „kitu kampu“. „Trasoje žmonės labai palaiko bėgančius, tvyro itin smagi nuotaika, tad tie dešimt su trupučiu kilometrų yra veikiau malonumas, nei išbandymas“.
EP narės dr. Laimos Andrikienės biuro informacijalogo17