X
Menu

Laimos Andrikienės pareiškimas

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkui p. Andriui Kubiliui

Prof. Vytautui Landsbergiui
P. Valentinui Stundžiui
TS-LKD sekretoriatui
Vilnius, 2013 m. balandžio 14 d.
Gerbiamieji,
informuoju Jus, kad traukiuosi iš TS-LKD pirmininko rinkimų kampanijos. Prašau nelaikyti manęs kandidate į TS-LKD pirmininkus nuo 2013 m. balandžio 15 dienos.
Kaip kai kuriems iš Jūsų yra žinoma, kad netikėtai tapau kandidate į aukštas pareigas Europos Parlamente, ir matau, kad kokybiškai vykdyti dvi rinkimų kampanijas vienu metu yra neįmanoma, negaliu visaverčiai dirbti nė vienoje iš jų.
Apsisprendžiau grįžti ir pilna jėga dirbti Europos Parlamente. Šiandien nežinau, kuo baigsis rinkimai EP – pergale ar pralaimėjimu, tačiau renkuosi Europos Parlamentą.
Manau, kad savo misiją TS-LKD pirmininko rinkimuose didele dalimi atlikau. Mano rinkiminės nuostatos, pasiūlymai partijos atsinaujinimo ir modernizavimo darbotvarkei, daugeliui patinka – tai patyriau susitikimuose su partijos skyrių nariais. Mano programinės nuostatos buvo išgirstos ir kitų kandidatų: praktinius partijos atnaujinimo ir modernizavimo darbus ir veiksmus akcentuoja A. Kubilius, o mano kolega Europos Parlamente, pirmasis atkurtos Lietuvos valstybės vadovas V. Landsbergis ant pečių neša partijos vertybių naštą, pabrėždamas jų svarbą.
Man gi svarbiausia, kad partija atsinaujintų, taptų modernia ir konkurencinga, sutvirtinusia savo vertybinį pamatą, išgryninusia savo konservatoriškąją ir krikščioniškai demokratišką tapatybę.
Nuoširdžiai dėkoju partijos kolegoms, mane iškėlusiems kandidate į pirmininkus, pasitikėjusiems manimi, rėmusiems, dalyvavusiems susitikimuose, skatinusiems siekti partijos lyderio posto.
Noriu Jus patikinti: kad ir kur dirbčiau, kad ir kokias pareigas eičiau, visomis išgalėmis prisidėsiu prie TS-LKD atsinaujinimo, modernizavimo darbų, pasirengimo būsimiems rinkimams. Buvome, esame ir būsime kartu.
Linkėdama sėkmės visiems kolegoms kandidatams, kurie lieka finišo tiesiojoje,
pagarbiai,
Europos Parlamento narė dr. Laima Andrikienė