X
Menu

Mes TS-LKD sąskrydyje!

Liepos 14 dieną TS- LKD Marijampolės skyriaus nariai ir rėmėjai gausiai ir aktyviai dalyvavo TS-LKD vasaros sąskrydyje Rukloje, Jonavos raj.

Sąskrydžio dalyviai turėjo galimybę dalyvauti Vyriausybės valandoje, į klausimus atsakinėjo Ministras Pirmininkas A. Kubilius, ministrai A. Ažubalis, R. Juknevičienė ir D. Jankauskas. Vyko ir centrinio rinkimų štabo susirinkimas, štabų atstovai galėjo klausti jo vadovų R. Aleknos ir M. Adomėno, teikti pasiūlymus. Labai sudomino prasminga  diskusija ,,Rusija ir Europos ateitis“, kurią  vedė LR Seimo narys Mantas Adomėnas. Žavėjo  Boriso Nemcovo, vieno Rusijos opozicijos lyderių, buvusio Rusijos vicepremjero, energetikos ministro, pastebėjimai apie Lietuvos ir Rusijos santykius,  požiūris į Rusijos ateitį, įdomūs buvo ir Ministro Pirmininko  A. Kubiliaus bei  E. Zingerio, LR Seimo užsienio reikalų komiteto pirmininko, pasisakymai.

Mūsų skyriaus nariai kartu su Jaunųjų konservatorių lygos Marijampolės skyriaus nariais sėkmingai dalyvavo sporto varžybose: futbolo komanda užėmė IV vietą; tinklinio komanda, kuriai vadovavo skyriaus pirmininkas Valdas Pileckas, iškovojo III vietą; šaškių varžybose  A. Klimas buvo  antras; šachmatų turnyre R. Taurokienė laimėjo I vietą.

Net 15 skyrių parengė Maironiui skirtas kompozicijas. Geriausiai buvo įvertintas marijampoliečių pasirodymas – vadovės V. Mickuvienės  parengti studentai nuostabiai deklamavo,  dainavo ir užėmė I vietą.

 Apdovanojimus teikė Ministras Pirmininkas ir TS-LKD pirmininkas Andrius Kubilius su žmona Rasa. Išklausę koncerto, vėlai naktį, su gera nuotaika grįžome namo.

TS-LKD Marijampolės skyriaus sekretorius Arūnas Adomynas

Nuotraukos Tado Kučinsko