X
Menu

Jaunimo mokymai apie savivaldą

MokymaiVasario 13 d. Kaune vyko Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų Jaunimo bendruomenės narių mokymai apie savivaldą. Mokymus vedė Klaipėdos miesto savivaldybės Tarybos narys Kęstutis Gabšys.

TS-LKD Jaunimo bendruomenė ruošdama savo narius savivaldybių Tarybų rinkimams įgyvendiną mokymų programą, jaunimo supažindinimui su savivalda ir rinkimų kampanijų organizavimo įgūdžių stiprinimui. Pirmajame programos etape organizuojami Klaipėdos miesto savivaldybės Tarybos nario Kęstučio Gabšio vedami mokymai apie vietinės valdžios institucijas ir pagrindinius veiklos principus. Mokymai vyksta Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir Vilniuje. Antrajame programos etape bus rengiami mokymai apie rinkimų kampanijų organizavimą.

Mokymuose, vykusiuose Kaune, dalyvavo ir Jaunimo bendruomenės Marijampolės skyriaus nariai. Po paskaitos apie vietinės valdžios institucijų sąrangą vyko simuliacinis žaidimas, kurio metu kiekvienas dalyvis gavo rolę ir užduotis, kurias turėjo įgyvendinti. Kai kurie dalyviai atstovavo įvairioms nevyriausybinėms organizacijoms, verslui, kiti bandė apginti bendruomenės interesus būdami politikais. Simuliacinio žaidimo tikslas buvo surasti visiems priimtiną sprendimą dėl inscenizuotame mieste esančio pastato patalpų padalinimo įvairioms interesų grupėms.

Planuojama, jog kovo mėnesį prasidės antrasis mokymų programos etapas.

Mokymai Mokymai Mokymai Mokymai Mokymai Mokymai