X
Menu

N. Puteikis: TV „žiburėliai“ A. Butkevičiui įdomesni, negu „abonentinės“ šilumos sąskaitos Vilniuje

Seimo narys Naglis Puteikis atkreipia dėmesį, jog socialdemokratų lyderis Algirdas Butkevičius ignoruoja vilniečių problemas, kurias sukėlė nepaaiškinamai išaugusios šilumos kainos Lietuvos sostinėje.
Pasak Seimo nario, A. Butkevičiaus vadovaujami socialdemokratai yra Vilniaus valdančiosios koalicijos nariai, o vicemeras Romas Adomavičius kuruoja energetiką. „Ar tai reiškia, kad socialdemokratai pritaria išaugusios šilumos sąskaitoms, kurias gauna vilniečiai?  Už tai pirmiausia atsako Vilniaus meras Artūras Zuokas, todėl šių sąskaitų kitaip kaip „abonentinėmis“ nepavadinsi – juk šildymo apimtys ir atitinkamai sąskaitos išaugo tik Vilniuje, o žiema vienoda visuose Lietuvos miestuose, įskaitant ir mano Klaipėdą“, – sako N. Puteikis.
Parlamentaras primena, jog A. Butkevičius, užuot kovojęs su „abonentinėmis sąskaitomis“, užsiima kalėdinių „žiburėlių“ televizijoje globa.  „Pasižiūrėkite: viena komercinė televizija suka reklaminį klipą, jog Seimo narys Algirdas Butkevičius globoja jos šventinę programą. Ar jis bando mėgdžioti „Vilniaus energiją“, kuri „abonentines“ šilumos kainas vilniečiams „kompensuoja“ reklamine kampanija apie savo darbuotojus? Čia kaip tas įstrigęs garvežys – visas garas sunaudotas švilpukui“, – pastebi Seimo narys N. Puteikis.