X
Menu

Nauja mūsų iniciatyva

Tradicijos dar nėra, bet bus. Šiemet pirmą kartą pabandėme per Marijampolės Miesto dienas pakankamai judrioje miesto gatvėje pasistatyti TS-LKD  skyriaus palapinę. Dėkojame TS-LKD sekretoriatui ir šešėlinės vyriausybės kancleriui Andriui Vyšniauskui, kad parūpino ir atvežė mums palapinę ir balionų su kregždutėmis.

Iš jaunimo aktyviai dirbo Andrius Stadalius ir Laura Marcinkevičiūtė, pradžią padarė Jaunimo bendruomenės pirmininkas Paulius Liškauskas. Iš Vilniaus sugrįžęs vis dar jaunas Andrius Vyšniauskas visą dieną neapleido palapinės; aktyvūs buvo TS-LKD frakcijos Marijampolės savivaldybėje nariai. Petras Pavilonis, kaip ir dera Šeimos metais, atėjo su pagausėjusia šeima: žmona, dukra, žentu ir vaikaičiu. Kiti skyriaus nariai vienas kitas ėjo į svečius; gausiau buvo rėmėjų ir šiaip praeivių. Dalinome balionus su kregždutėmis. Turėjome ant stalo „kregždučių“ (saldainių), vandens „Neptūno“ be jokių laipsnių ir tomis gėrybėmis su mus aplankančiais praeiviais dalinomės. Vandenėlį be laipsnių daug kas noriai gėrė, nes visur aplinkui vyravo alus. Daugelis mielai ėmė mūsų siūlomą žurnalą „Europos spalvos“, o įduodami Vyt. Landsbergio knygelę apie grėsmę Lietuvai virsti „putinija“, aiškinome ir savo požiūrį į vis dėlto būsiantį nelemtą priešeuropinį referendumą.

Baigdami savo palapinėje buvimą – nusifotografavome ne tik vieni, bet ir su kariškai ryžtingais miesto svečiais gruzinais- pažiūrėkite nuotraukas.

TS-LKD palapine Marijampoleje

Su gruzinais