X
Menu

Naujienų portale „Alfa.lt“ paskelbta tiesos neatitinkanti informacija

Naujienų portalas „Alfa.lt“ straipsnyje „Prezidentės ultimatumai – Vyriausybės nariams“ skelbiama informacija neva „krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė, socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas, užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos posėdyje tvirtino esą energetinių projektų ateitis yra svarbesnė už atleistųjų Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovų likimus“, neatitinka tikrovės.
 
Atkreipiame dėmesį, kad minėta diskusija vyko ne Seimo TS-LKD frakcijos posėdyje, bet partijos Prezidiume. Taip pat atsakingai pareiškiame, kad klausimas tokiu kampu apskritai nebuvo keliamas ir minėti ministrai apie tai nekalbėjo. Priešingai, krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė į nuostatų derybose su Liberalų ir centro sąjunga sąrašą atskiru punktu pasiūlė įtraukti reikalavimą atstatyti teisingumą FNTT pareigūnų atžvilgiu. Prezidiumas vienbalsiai tam pritarė.
 
Atstatytas teisingumas – nuo pat pradžių buvo neginčytinas ir svarbiausias TS-LKD tikslas, dėl kurio partija nuo pat pradžių laikėsi vieningos ir principingos pozicijos.