X
Menu

Pasakykim savo miestui MYLIU!

Žydintis tiltasAsociacija „Sūduvos kultūros fondas“, Marijampolės savivaldybė ir R.Stankevičiaus pagrindinė mokykla kviečia dalyvauti akcijoje „Žydintis tiltas. Padovanok gėlę savo miestui.“ Gegužės 24 d. (penktadienį) 12 val. ant Vilkaviškio g. tilto  drauge sukurkime įspūdingą miesto akcentą. Padovanoję svyrančiąją pelargoniją ne tik papuošime miestą, bet ir pademonstruosime visai Lietuvai bei miesto svečiams pilietiškumo, bendruomeniškumo jausmą, o mažiesiems miesto gyventojams tai bus puikus pavyzdys, kaip galima pasakyti savo miestui MYLIU.

Šiais metais akcija „Žydintis tiltas“ skirta S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio 80-mečiui. Šia proga maršą trenks Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų orkestras, padangę raižys radijo bangomis valdomi aviamodeliai. Akcijos metu bus sodinamos gėlės, vyks loterija, kurios laimėtojams bus dovanojami  skrydžiai lėktuvu virš žydinčio tilto, drąsiausieji galės laimėti skrydžius parasparniu (kartu su instruktoriumi). Vyks fotosesija – visi norintieji galės tapti kosmonautais. O kur dar būsimųjų stiuardesių iš R.Stankevičiaus pagrindinės mokyklos pasirodymas, kosmonautų maisto degustavimas! Ne tik berniukai – visi galės iš popieriaus lankstyti sparnus.

Maloniai kviečiame marijampoliečius ir miesto svečius dalyvauti renginyje! Labai mums padėtumėte, jei apie savo ketinimus padovanoti svyrančiąją pelargoniją praneštumėte iš anksto tel.: 8 620 90048 arba el. paštu: info@suduvosfondas.lt

Asociacijos „Sūduvos kultūros fondas“ pirmininkė                                                   Daiva Klimavičienė