X
Menu

Seimo rinkimų rezultatai nenuvylė

Kiekvieni rinkimai – tai proga žmonėms išsakyti savo požiūrį į mūsų valstybės politines organizacijas ir politikus, tai galimybė politikams sužinoti, kaip juos supranta ir vertina rinkėjai.

Džiaugiuosi pasibaigusių Seimo rinkimų rezultatais: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai laimėjo 33 vietas Seime, daugiamandatėje apygardoje surinko 206 tūkstančius balsų ir bus antra pagal dydį Seimo frakcija. Anot M. Adomėno, ,, šalia ištikimojo nuolatinio mūsų partijos elektorato šiuose rinkimuose mums pavyko pritraukti netoli 40 tūkstančių naujų rinkėjų balsų. Ir šie rinkėjai – tai naujoji, Nepriklausomybės metais užaugusi ir subrendusi piliečių karta, kuriai svetimos tiek sovietinės mentaliteto deformacijos, tiek isteriškos sąmokslo teorijos, tiek nepamatuoti populistų pažadai. Į Lietuvos politinę sceną įžengė visai kita mąstymo ir veikimo kokybė, ir su kiekvienais metais tokių žmonių tik daugės. Ši karta – tai raktas į mūsų valstybės ateitį.“

 

O kaip balsavo Marijampolės rinkėjai? Kaip jie vertino sunkiausios ekonominės krizės padiktuotus sprendimus ir juos priėmusius politikus?

 

Marijampolės vienmandatėje apygardoje rinkėjai pasirinko ne TS-LKD atstovą Arvydą Vidžiūną, kuriuo pasitikėjo 3694 žmonės, bet socialdemokratą A. Mitrulevičių, už kurį balsavo 7554 marijampoliečiai.

 

Marijampolės (Nr. 29) apygardoje už Tėvynės sąjungą – Lietuvos krikščionis demokratus balsavo 2854 rinkėjai, t. y. 91 rinkėju daugiau nei 2011 metais per rinkimus į Marijampolės savivaldybės tarybą. Vadinasi, mūsų mieste yra , nors nelabai gausi, bet labai svarbi šviesuolių bendruomenė, kuri vertina ir remia A. Kubiliaus vadovaujamos Vyriausybės darbus, kuri pasitiki mūsų politikais, kuri brangina krikščioniškąsias ir tautines vertybes. Tikiuosi, kad Marijampolėje tokių žmonių tik daugės.

 

Remigija Taurokienė