X
Menu

Šeimų šventė Baraginėje

Baraginės bendruomenės pirmininkės pakviesti Savivaldybės tarybos nariai G. Trimakaitė ir V. Pileckas lankėsi bendruomenės šeimų šventėje. Švęsti susirinko mamos, senelės, nedaug tėvų ir nemažai vaikų. Buvo kalbų apie šeimą, vaikus ir tėvus, jų tarpusavio meilę ir pagarbą. Pakviestas susirinkusiems kalbėti Valdas Pileckas padėkojo susirinkusiems, pagyrė už veiklumą, kad renginių organizuoti nepailsta; šiek tiek apgailestavo, kad nėra kaime tiek daug vaikučių, kad mokykla nemažėtų , ir šiemet jau ją teko prijungti prie ,,Ryto” pagrindinės mokyklos.

Renginys nebuvo vien kalbos. Vaikai dainavo, šoko, deklamavo ir vaidino. Senolių ansambliukas padainavo dar gražiau už vaikus. Nuotaikingas buvo piešinių konkursas – tėvai ir seneliai piešė savo vaikus. Į vertinimo komisiją buvo pakviestas ir Valdas Pileckas, o apdovanoti buvo visi piešusieji. Vien tik tėveliai (ne mamytės) buvo pakviesti vaikus pamokinti lankstyti lėktuvėlius, o po to buvo varžybos – kieno lėktuvėlis toliausiai nulėks. Lėkė skirtingai, bet ir vėl visi vaikai gavo prizus.

Dar buvo menamos minklės. Kiekvienas dalyvis sau po minklę išsitraukė ir atsakinėjo, kaip sugebėjo. Nesugebantiems atsakyti padėjo visi bendrai . Ir šį kartą Valdui pagalbos nereikėjo. Jam tekęs klausimas : į ką panaši viena perpjauto obuolio pusė? Ar visi mokėtume atsakyti? – Į kitą jo pusę.

Toks linksmas renginėlis, po jo prie stalo pabuvimas- irgi dainos su muzika. Akordeonu gražiai grojo naujai išrinkta Baraginės kaimo seniūnaitė.

Po visko – dalykinis pokalbis su bendruomenės pirmininke. Pasidžiaugta, kad laisvalaikio salė pagaliau pradėta remontuoti – tuo Valdas Savivaldybėje jau seniai rūpinasi. Tačiau reikia meno vadovo bent kurios nors dalies etato – ir apie tai Valdas Pileckas žada pasiteirauti.

Gražus ir prasmingas pabuvimas. Džiugu, kad kaimo žmonės ilsisi kūrybingai ir su svečiais iš miesto mielai bendrauja.

Gražina Trimakaitė