X
Menu

TS-LKD kandidatas į Seimą Valdas Pileckas: „Marijampolė pavargo nuo socialdemokratų valdymo“

Valdas Pileckas

Spalio 23 d., šeštadienį, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų taryba vienbalsiai kandidatu į laisvą Seimo nario vietą Marijampolės vienmandatėje apygardoje pavirtino skyriaus pirmininką, savivaldybės tarybos narį Valdą Pilecką. Šią kandidatūrą TS-LKD Prezidiumui ir Tarybai pasiūlė TS-LKD Marijampolės skyrius.

TS-LKD Marijampolės skyriaus nariai išsakė aiškią, poziciją, jog šiuose rinkimuose turėtų dalyvauti vietinis kandidatas, kuris išmanytų vietos specifiką ir problemas bei sugebėtų tvirtai atstovauti Marijampolės miesto interesus Seime. Būtent dėl atitikimo šiems skyriaus keltiems reikalavimas ir buvo pasirinkta Valdo Pilecko kandidatūra. Pabrėžiama, jog tai yra darbštus ir sąžiningas politikas bei neabejotinas moralinis autoritetas ne tik skyriaus nariams, bet ir miesto bendruomenei.

Anot Valdo Pilecko, miestui ir rajonui reikia permainų. „Marijampolė jau pavargo nuo užsitęsusio, neskaidraus socialdemokratų valdymo. Reikia permainų, reikia grįžimo prie aiškiomis vertybėmis grįsto valdymo“, – sakė TS-LKD Marijampolės lyderis V. Pileckas.

Valdas Pileckas š.m. vasario mėnesį buvo išrinktas TS-LKD Marijampolės skyriaus pirmininku, o gegužę – sąrašo, dalyvausiančio Marijampolės savivaldybės tarybos rinkimuose, lyderiu. 2002-2004 m. ir nuo 2007 m. Valdas Pileckas eina Marijampolės savivaldybės tarybos nario pareigas, yra Aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų komiteto narys bei TS-LKD frakcijos Marijampolės savivaldybėje seniūnas. Valdas Pileckas yra mokytojas, gerai žinomas kaip puikus švietimo vadybos specialistas, anksčiau vadovavęs Marijampolės Jono Totoraičio mokyklai ir Marijonų gimnazijai.

Marijampolės vienmandatė apygarda liko be atstovo Seime kai šią vasarą netikėtai mirė joje išrinktas Seimo narys Algis Rimas. Pirmasis rinkimų turas šioje vienmandatėje apygardoje vyks 2011 m. vasario 13 d.