X
Menu

TS-LKD partijos pirmininkas Andrius Kubilius sveikina su Šv. Kalėdomis

Andrius KubiliusMieli bendražygiai,
        Besibaigiantys metai nebuvo lengvi. Juos pradėjome kovodami už teisingumą, įpusėjome sunkiu mūšiu už Visagino atominę elektrinę, o baigiame Seimo rinkimais ir nauja Vyriausybe. Nors rinkimai mums buvo neblogi, tačiau šį kartą suformuoti dešiniosios koalicijos su partneriais liberalais nepavyko. Tačiau nenusiminkime ir nenuleiskime rankų, nes mes, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, esame ta politinė jėga, kuri, tiek ir būdama pozicijoje, tiek ir opozicijoje, prisiima tiesioginę atsakomybę už mūsų mylimos tėvynės Lietuvos likimą.
       Darbų liko dar daug, todėl ateinantys metai nebus patys lengviausi. Jie mums atneš naujų iššūkių ir pateiks staigmenų, bet neabejoju, kad mes būsime tvirti ir susitelkę, o tikėdami įveiksime visus mums tenkančius išbandymus.
      Nuoširdžiai dėkoju, kad visą tą laiką, tuos ketverius metus, buvom kartu. Tik Jūsų palaikymo ir paramos dėka pavyko nuveikti daugelį Lietuvai ir jos žmonėms svarbių darbų, apginti ir puoselėti mūsų bendras vertybes.
      Taigi šv. Kūčių vakarą susirinkę šeimose, drauge su vaikais ir anūkais, pabūkime kartu, pajuskime artimųjų širdžių šilumą. Linkiu Jums ir Jūsų šeimai gražių šv. Kalėdų, geriausios kloties, laimės, sveikatos ir sėkmingų 2013-ųjų metų.
Nuoširdžiai Jūsų,
Andrius Kubilius
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas