X
Menu

TS-LKD Politinių kalinių ir tremtinių frakcijios Valdybos pirmininko Algirdo Blažio kreipimasis į bendražygius

Gerbiami bendražygiai,
jau už kelių dienų turėsime apsispręsti – ką norime matyti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininku. Aš sprendimą jau padariau ir neabejodamas balsuosiu už dabartinį mūsų pirmininką Andrių Kubilių. Ne todėl, kad Irena Degutienė prastesnė.
 
Mes, politiniai kaliniai, tremtiniai esame gerbiami už tvirtą nuomonę ir gyvenimišką išmintį. Todėl ir šį kartą nežaiskime emocijomis, simpatijomis ar antipatijomis. Galvokime ne apie asmenybes, o apie partijos vertybinės linijos tęstinumą. Būtų nedovanotina klaida nuo partijos vadovo vairo nustumti žmogų, kuris valstybei sunkiais momentais nepalūžo ir padarė viską, kad krizę atitolintų nuo Lietuvos. Andriui Kubiliui būtina tęsti darbus – ir kaip Vyriausybės vadovui, ir kaip partijos pirmininkui. Todėl jam reikia mūsų visų nuoširdaus palaikymo ir pasitikėjimo.
 
Jo atkaklumas siekiant tikslo – tikro lyderio bruožas. Aš – už tai, kad mūsų kelias į sėkmę būtų tęsiamas vadovaujant A.Kubiliui. Gerbiami politiniai kaliniai ir tremtiniai, dabar mūsų pirmininkui A.Kubiliui ypatingai svarbus mūsų visų palaikymas. Dabar turime visi apie jį susitelkti ir padėti jam tęsti pradėtus darbus.
 
Jūsų
Algirdas Blažys
 
TS-LKD Politinių kalinių ir tremtinių frakcijos valdybos pirmininkas,
Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos valdybos narys ir Panevėžio filialo pirmininkas