X
Menu

TS-LKD taryboje – teisingumo atstatymo klausimas ir pasiruošimas Seimo rinkimams

Šeštadienį, Kovo 24 d., viešbutyje „Radisson Blu Hotel Lietuva“ Vilniuje (Kostitucijos pr. 20) vyks Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų tarybos posėdis, skirtas politinių aktualijų aptarimui ir pasiruošimui spalio mėnesį vyksiantiems Seimo rinkimams.
 
„Partijai svarbi tema – teisingumo atstatymas atleistų FNTT pareigūnų atžvilgiu, grąžinant juos į darbą. Be abejo, tai bus viena pagrindinių temų tarybos posėdyje. Manau, kad taryba pareikš savo nuomonę šiuo klausimu. Tačiau gyvenimas eina į priekį ir reikia galvoti apie ateitį. Laukia svarbūs Seimo rinkimai, kuriems reikia pradėti ruoštis iš anksto. Tam ir ketiname skirti didžiąją dalį tarybos posėdžio“, – sako TS-LKD pirmininkas, premjeras Andrius Kubilius.
 
Tarybos darbotvarkėje numatytas politinės situacijos aptarimas-diskusija, dalies kandidatų į Seimą vienmandatėse apygardose tvirtinimas, Centrinio rinkimų štabo sudarymas. Taryba taip pat svarstys siūlymą Klaipėdoje steigti 3 skyrius ir miesto skyrių sueigą. Šiuo metu Klaipėdoje dirba vienas skyrius.
 
Posėdžio pradžia 11 val.
 
Pasibaigus politinių aktualijų aptarimui ir diskusijai (apie 14 val.) numatoma trumpa TS-LKD pirmininko A. Kubiliaus spaudos konferencija. Vėliau posėdis bus uždaras.