X
Menu

Valdas Pileckas: „Džiaugiuosi, kad marijampoliečiai vertina sąžiningumą, darbštumą, padorumą“

Valdas Pileckas– Valdai, patekote į antrąjį Seimo nario rinkimų turą. Kaip jaučiatės?

– Jaučiuosi gerai ir šis rinkėjų įvertinimas man yra labai svarbus. Manau, kad rezultatas yra geras ir džiaugiuosi, kad rinkėjai išreiškė paramą mano puoselėjamoms vertybėms: sąžiningumui, darbštumui ir padorumui.

Ypatingai norėčiau padėkoti savo žmonai Ritai už kantrybę ir supratingumą. Politika nėra lengvas užsiėmimas, ypač per rinkimus. Taip pat labai dėkoju ir savo rinkimų štabui, kuris labai rimtai, dieną ir naktį, iš visų jėgų nuoširdžiai dirbo, kad pasiektumėme šį gerą rezultatą.

– Į antrąjį rinkimų turą patekote su socialdemokratu Albinu Mitrulevičiumi. Ar pažįstate savo konkurentą? Kaip galėtumėte jį apibūdinti?

– Pažįstu, jis yra mero patarėjas ir man, kaip savivaldybės tarybos nariui, kartais tenka su juo bendrauti. Tačiau esame ganėtinai skirtingi žmonės.

Pirmą kartą su A. Mitrulevičiumi man teko susidurti, kai buvau Jono Totoraičio vidurinės mokyklos direktorius. Tada Marijampolės valdžia ketino mokyklos stadione statyti prekybos centrą, o mes su mokyklos bendruomene dėjome pastangas, kad stadionas išliktų prie mokyklos ir būtų panaudotas mūsų jaunuomenės reikmėms. Pamenu, kad tada teko gana daug bendrauti su vietos politikais, valdžios atstovais įtikinėti juos ir atstovauti bendruomenės interesams. Jau tada mes su A. Mitrulevičiumi atsidūrėme skirtingose barikadų pusėse. Aišku, nieko čia nepadarysi, buvo kaip buvo. Tikėkimės, kad panašūs dalykai nei Marijampolėje, nei Lietuvoje nepasikartos. Tad mūsų su Albinu Mitrulevičiumi požiūriai labai skirtingi.

Žinoma, savo konkurentą, kaip ir bet kurį kitą žmogų, gerbiu. Jis, kaip buvęs Želsvelės žemės ūkio bendrovės vadovas, turi palaikymą tarp kaimo žmonių, kur dirbdamas praleidžia daug laiko. Linkiu jam sėkmės.

– Patekus į antrąjį rinkimų turą iki tapimo Seimo nariu beliko tik vienas žingsnis. Ar jums pavyks šį žingsnį žengti?

– Turiu su jumis nesutikti – laukia daug žingsnių (šypsosi). Pirmajame rinkimų ture aktyviai lankėmės pas gyventojus, susitikinėjome su jais ir namuose, ir įvairiose organizacijose. Tačiau aplankyti visų, aišku, neįmanoma. Todėl ir šias dvi savaites su komanda vėl žingsniuojame nuo durų prie durų, visų išklausome, girdime marijampoliečių lūkesčius. Jie man yra labai svarbūs, noriu pabendrauti su kuo daugiau žmonių. Tad iki antrojo rinkimų turo nužingsniuoti reikia dar tikrai nemažai.O rezultatas bus toks, kokio norės marijampoliečiai. Aš savo miesto žmonėmis pasitikiu, žinau kad jie yra labai sąmoningi ir geba išsirinkti.

Aišku, labiausiai norėčiau, kad žmonės būtų pilietiški ir aktyvūs, kad šios rinkimų kampanijos dalyviams pavyktų išlaikyti korektiškumo egzaminą.

Marijampoliečius raginu rinktis pagal savo sąžinę ir tikiu, kad suteiksite man galimybę savo darbu įrodyti, jog politikai gali dorai tarnauti Žmogui ir Valstybei.

– Ačiū už pokalbį.

Valdą Pilecką kalbino Agnė Vasiliauskaitė