X
Menu

Valdas Pileckas Baraginėje sveikino krepšinio varžybų nugalėtojus

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=x-L9J5gWdOk[/youtube]

Birželio 26 d. jau vienuoliktus metus iš eilės vyko Baraginės sporto šventė. Ją tradiciškai globoja ir taurę krepšinio varžybų nugalėtojams įsteigė TS-LKD Marijampolės skyrius. Sporto šventėje lankėsi TS-LKD Marijampolės skyriaus pirmininkas Valdas Pileckas ir pavaduotojas Andrius Vyšniauskas.

Valdas Pileckas krepšinio varžybų nugalėtojams įteikdamas taurę ir bendraudamas su šventės dalyviais pabrėžė, jog labai svarbu Marijampolės savivaldybėje organizuoti tokius bendruomeninius renginius, kurie bendram tikslui suburia tiek ir jaunus, tiek ir vyresnius vietos gyventojus. Tokia šventė ir geras jos organizavimas padeda bendruomenei susitelkti, o vietos jaunimui tampa galimybe pasireikšti bei parodyti savo kūrybiškumą.

Visgi problematiškiausias tokių renginių organizavimui yra sporto aikštynų klausimas. Tai yra opi problema, kurios savivaldybės valdžia jau daugelį metų nesugeba išspręsti, nors prieš porą metų ir buvo patvirtinta savivaldybės sporto aikštynų atnaujinimo programa. Deja ji nėra įgyvendinama. Tai apsunkina tiek ir tokių bendruomeninių švenčių organizavimą, tiek ir galimybes gyventojams, o ypač jaunimui, sportuoti.

Valdas Pileckas taip pat domėjosi ir Baraginės kultūros namų renovavimo problemomis, kurios jau ne kartą buvo keltos tiek ir savivaldybės taryboje, tiek ir kalbantis su savivaldybės administracija. Tai yra opi problema, kuri nors ir sunkiai, tačiau bendruomenės bei jai neabejingų politikų pastangomis yra pamažu sprendžiama.