X
Menu

Valdo Pilecko sveikinimas „Pilietiškumo mokyklos“ dalyviams

Valdas PileckasŠ. m. lapkričio 20 d. Jaunųjų konservatorių lygos Marijampolės filialas organizavo projektą „Pilietiškumo mokykla”. Renginio dalyviams sveikinimą perdavė TS-LKD Marijampolės skyriaus pirmininkas, savivaldybės tarybos narys Valdas Pileckas:

Brangūs  „Pilietiškumo mokyklos“ dalyviai,

labai džiaugiuosi, jog dalyvaujate šiame jau antrą kartą Marijampolėje organizuojamame projekte. Man tikrai džiugu, jog savo mieste turime daug jaunų, pilietiškų ir išsilavinusių žmonių, kurie veikia, stengiasi, mokosi, kuria ir bando spręsti Marijampolės problemas. O problemų iš tikrųjų turime ne vieną, ne visada gebame viską gerai ir teisingai išspręsti, tačiau matydamas jūsų iniciatyvą bei aktyvų įsitraukimą į politinius procesus, neabejoju, jog Marijampolės laukia šviesi ateitis.

Lietuvoje turime įdomią ir pakankamai neblogai išvystytą savivaldos sistemą. Be abejo, jai kai ko stinga, pavyzdžiui didesnių galių seniūnams, tačiau pats ne vienerius metus dirbdamas Marijampolės savivaldybės taryboje galiu patvirtinti, jog savivalda veikia ir visi svarbūs svertai, kurių reikia mūsų bendruomenės gyvenimo gerinimui, yra mūsų pačių rankose. Viskas priklauso nuo to, kaip gerai sugebame tuo pasinaudoti, kiek turime ryžto, užsispyrimo ar esame sąžiningi bei atsakingi. Deja šių savybių kai kuriems politikams stinga. Tačiau manau, jog tai yra tik laikinas dalykas, jaunos tautos brendimo požymis. Mums juk tik dvidešimt metų. Jau dabar galime puikiai matyti, kaip stipriai ši dvidešimtmečių ir dar jaunesnių žmonių karta įsilieja į vietos politiką, atneša į ją energijos, užsispyrimo, padeda apsivalyti nuo senų ydų ir problemų. Jūs esate puikus to pavyzdys. Didžiuojuosi jumis. Taip pat viliuosi, jog po 2011 m. savivaldybės tarybos rinkimų ir Marijampolės politinėje padangėje pamatysime naujų, jaunų, ryžtingų ir energingų veidų. Jų mums taryboje ypatingai stinga.

Gaila, jok šiandien negaliu fiziškai būti su jumis, tačiau visa širdimi esu su Jumis ir už Jus. Toks jau tas politiko darbas: gali suplanuoti daug, tačiau per keletą akimirkų viskas apsiverčia aukštyn kojomis. Taigi, labai džiaugiuosi, jog dalyvaujate „Pilietiškumo mokykloje“, tai yra geras ir Marijampolei reikalingas projektas. Dėkoju organizatoriams už darbštumą, o jums, visiems dalyviams, linkiu didžiausios sėkmės bei įdomiai ir prasmingai praleisto laiko.

Nuoširdžiai Jūsų,

Valdas Pileckas