X
Menu

Valentino diena kitaip: Kauno arena vos sutalpino vertinančiuosius šeimą

Jau keleri metai Vasario 14-ąją, Šv. Valentino dieną, Kauno arkivyskupija siūlo švęsti kitaip. Šiais metais tikrą šeimą vertinantys žmonės buvo pakviesti į „Žalgirio“ areną, į renginį „Meilė kuria šeimą“. Kaip sakė Kauno arkivyskupijos atstovas kvietimų neliko per dieną. Renginį vedė aktorė Dalia Michelevičiūtė ir Vytauto Didžiojo universiteto Teologijos fakulteto dekanas Benas Ulevičius.

Pasak Kauno arkivyskupo Sigito Tamkevičiaus, anksčiau susirinkdavo keli šimtai žmonių ir tai atrodė daug, dabar susirinko keli tūkstančiai, ir tai yra gera žinia vertinantiems šeimą. „Labai džiaugiuosi, kad šių metų Šv. Valentino diena skirta pamąstymui, kur meilė veda? O tikra meilė veda į atsakingą šeimą“, — teigė ganytojas.

Renginio metu savo mintimis apie šeimą, meilę dalijosi televizijos laidų vedėjas Rimas Šapauskas, krepšininkas Marko Popovičius, kunigas Erastas Murauskas, solistas Tomas Ladiga.

Susirinkusiems koncertavo operos dainininkai Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė, Linas Adomaitis šoko Kauno šokio teatras „Aura“. Po pertraukos arenos skliautus sudrebino patriotinio roko grupė „Thundertale“.

Trečiadienį (vasario 15 d. 21 val. 15 min.) per Lietuvos televiziją bus rodomas šios šventės vaizdo įrašas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tekstas ir nuotraukos Valdo Kilpio
Bernardinai.lt