X
Menu

Vyko TS-LKD Jaunimo bendruomenės suvažiavimas ir partijos jaunimo sąskrydis

Šį savaitgalį Giruliuose vyko Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų Jaunimo bendruomenės suvažiavimas ir kartu su Jaunųjų konservatorių lyga vykdytas TS-LKD Jaunimo vasaros sąskrydis.

TS-LKD JB sąskrydyje buvo renkamas bendruomenės pirmininkas, valdyba, priežiūros komitetas ir tvirtinami pirmininko pavaduotojai. Jaunimo bendruomenės pirmininke antrajai dviejų metų kadencijai perrinkta Seimo narė, TS-LKD pirmininko pavaduotoja Agnė Bilotaitė.

„Dėkoju kolegoms už palaikymą ir tikėjimą manimi. Tai verčia manyti, jog mano pasirinkta kryptis teisinga, tad esu pasiryžusi tęsti pradėtus darbus. Per pastaruosius dvejus metus mums pavyko daug pasiekti, mūsų vis daugiau, mes stiprėjame ir turime labai rimtų tikslų“, – po slapto balsavimo rezultatų paskelbimo sakė TS-LKD Jaunimo bendruomenės pirmininkė Agnė Bilotaitė.

Valdybos nariais išrinkti: Gediminas Anužis (Skuodas), Simona Bakutytė (Kaunas), Inga Biliūnaitė (Kretinga), Gintarė Narkevičiūtė (Kaunas), Justas Šireika (Vilnius) ir Andrius Vyšniauskas (Marijampolė). Į valdybą kartu su šešiais suvažiavime išrinktais nariais bei pirmininke įeis pirmininkės teikimu suvažiavimo patvirtintos dvi pavaduotojos: Agneta Ladek (Vilnius) ir Uršulė Stonkutė (Vilnius).

Į TS-LKD Jaunimo bendruomenės priežiūros komitetą išrinkti: Ieva Baranauskaitė (Vilnius), Edvardas Balčiūnas (Vilnius), Rygaudas Guogis (Vilnius), Laura Ruplėnaitė (Biržai), Aurelijus Vaškys (Skuodas).

TS-LKD jaunimo sąskrydžio metu taip pat diskutuota apie TS-LKD Jaunimo bendruomenės ir Jaunųjų konservatorių lygos bendradarbiavimą, „Jaunosios dešinės“ telkimą, su Vyriausybės ir Seimo nariais aptartos politinės aktualijos.