X
Menu

Vytautas Landsbergis kalba

Landsbergiis12mDauguma balsavusiųjų renkant naują opozicinės partijos – Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) – pirmininką nori permainų, sako į antrą turą išėjęs kandidatas Vytautas Landsbergis.

„Ką rodo pirmo turo balsavimas? Dauguma balsavusiųjų TS-LKD narių nori permainų“, – rašoma BNS atsiųstame V. Landsbergio komentare.

„Tikriausiai, tai daugiau, negu tik šiandienos noras kito partijos pirmininko. Tai pasisakymas už kaitą vadovybėse; už kitokią TS-LKD laikyseną bei vidaus politiką; už vadovų rotaciją, kurios dabartinė viršūnė nenori, o tai gali būti įvesta jau dabar“, – teigė profesorius.

Partijoje būtina tęsti laisvės, demokratijos ir Sąjūdžio linijas, o sąstingį arba stingulį pakeisti nauju pakilimu, dinamizmu ir nuoširdumu, gaivinančiu viltį.

„Atsinaujinimas, kurio reikia ir Lietuvai, turi eiti ne per grupių varžybas ir nuogą karjerizmą, o per susikalbėjimą, santarvę, permainas į gera, kad mūsų Tėvynė gyvuotų patraukli savo vaikams ir išliktų“, – kalbėjo V.Landsbergis.

Abu kandidatai į pirmininkus kvietė partiją keistis atnaujinant principus ir gerus papročius, o raiški balsavusiųjų dauguma palaikė šį kvietimą.

„Antrasis rinkimų turas neturėtų nuvairuoti atgal, stumti į pesimizmą. Laikykimės gyvųjų pagrindų ir skelbkime viltį“, – partijos narius ragina TS-LKD garbės pirmininkas.

 

Arūnas Adomynas