X
Menu

Žydintis tiltas – miestui ir šeimai

Šiemet akcija „Žydintis tiltas. Padovanok gėlę savo miestui“ vyks visiškai kitaip nei ankstesniais metais. Netrikdydami ratuotų miestelėnų, gegužės 23 d. (penktadienį) 15 val.  rinksimės Poezijos parke (Vilkaviškio g. tilto prieigose). Ant žaliojo miesto kilimo saugiai galės krykštauti mažiausieji, o jaunimui ir suaugusiems bus išties sunku pasirinkti, į kurią pusę lėkti – pramogų ir akiai, ir širdžiai bus į valias!  O koks vaizdas viršuje atsivers, kai tiltas bus apsodintas gėlėmis! Nepamirškime fotoaparatų!

Sūduvos kultūros fondas šiemet kartu su Marijampolės savivaldybe ir jaunimo klubu Interact jau penktąjį kartą organizuoja šią akciją. 2014-ieji paskelbti Šeimos metais, todėl šį kartą daugiausia dėmesio bus skiriama mūsų miesto ir jo svečių šeimoms. Taigi daug nesvarstę laistykite savo pelargonijas, kad iki gegužės 23-iosios jos pražystų, o tą dieną griebkite už parankių senelius, tėvelius, vaikelius, vaikinai – paneles, panelės – drauges ir kaimynes, ir skubėkite į Poezijos parką.

Skubėti išties verta, nes 100 pirmųjų gėlių dovanotojų laukia kvapni Caffee Hill staigmena. Antrasis šimtas gėlių dovanotojų bus vaišinami švenčių, renginių vedėjų (www.pirslelis.lt) saldumynais. Ir dar tiek visko bus, kad nespėsite dairytis. Kadangi šventė yra šventė, o ne koks bulviasodis, kai norime kuo greičiau baigti, galėsime praleisti šią penktadienio popietę neskubėdami, pasimėgaudami, pabendraudami, naujų draugų susirasdami. O jei esate nuolatiniai akcijos dalyviai, galbūt rasite save ir praėjusių švenčių nuotraukose, kurių paroda bus surengta perėjote po tiltu (ties paminkliniu akmeniu sirpstančioms vyšnioms Suvalkijos).

Negalime atskleisti visų Jūsų laukiančių staigmenų – nepraleisime malonumo matyti Jus laimingus ir nustebintus. Net neabejojame, kad mūsų širdys bus didžiai pakylėtos po pašnekesio su VDU lektore, „Metų širdies“ nominante Brone Gudaityte (jis turėtų prasidėti apie 15.45 val.). Susėdę ant pievelės ar ant parko akmenų, kalbėsimės apie tai, kad šeima yra mūsų kaip asmenybių gimimo vieta. Šeima yra mūsų tikrieji namai. Visa tai mes žinome. Tačiau žinome ir tai, kad šiuolaikinio pasaulio krizė palietė ne tik bankus, verslus, bet ir šeimas. Kokia tai krizė? Ir kas už ją atsakingas? Kaip gyventi, kad išsaugotume savo šeimą? Žmonės, pasak B.Gudaitytės, šiandien labiausiai pasiilgę paprastų dalykų, apie kuriuos ir bus kalbamasi. O į namus vakare skubėsime dar geresni ir dar labiau mylintys.

 

 

Daugiau informacijos

  1. Gėles (svyrančiąsias arba krūmines pelargonijas) atsineškite į Poezijos parką (tilto prieigas) arba atiduokite prie tilto Jus sutinkantiems savanoriams.
  2. Nesibūriuokime ant tilto – eismas nebus ribojamas, todėl iš karto laipteliais leiskimės į Poezijos parką. Jūsų dovanotas gėles šiemet sodins patyrusios UAB „Kelranga“ specialistės ir jaunosios Marijampolės profesinio rengimo centro floristės. Jūs miestui gėlę – mes Jums pramogą!
  3. Ypač laukiame mažiausiųjų – jiems žaliosiose pievelėse bus tiek veiklos, kiek per 5-erius metus dar niekada nebuvo!
  4. Manome, kad atsinešti patiesaliuką ant žolės būtų gera mintis.
  5. Organizatoriai būtų dėkingi, jei apie savo ketinimus padovanoti miestui gėlę informuotumėte iš anksto tel. 8 620 90048, el. paštu info@suduvosfondas.lt arba fb paskyroje „Žydintis tiltas 2014“.

 

Asociacijos „Sūduvos kultūros fondas“ pirmininkė                                          Daiva Klimavičienė