X
Menu

Neabejingi savo kraštui

Šeštadienį Marijampolės Kultūros centre vykusioje diskusijoje savo mintimis ir patirtimi dalinosi marijampoliečiai ir  diskusijos moderatoriai dainininkas Stano, aktoriai Ramūnas Rudokas bei Marius Jampolskis. Diskusijos dalyviai kalbėjo   apie šiuo metu aktualias krašto problemas – didelę emigraciją, jaunų žmonių užimtumą, šeimos reikšmę ir pilietiškumo svarbą bei bandė ieškoti sprendimų kelių.

Aktyviausių iš visų atėjusių diskusijos dalyvių renginio iniciatoriai padovanojo bilietus į vėliau vykusį koncertą ,,Čilinam“.

PRO LT judėjimas vienija dešimtis narių visoje Lietuvoje bei siekia teigiamų postūmių įvairiose srityse. Tai – akademinėje, žaliojoje, verslaus jaunimo, patriotiškumo ir istorinės atminties išsaugojimo, pilietinės visuomenės kūrimo, savanorystės ir kitose.

Dėkojame dalyvavusiems  ir kviečiame visus neabejingus žmones – ir jaunesnius, ir vyresnius, ir moksleivius, ir verslininkus, ir studentus, ir pensininkus, organizacijas ir piliečius – burtis išvien geresnės Lietuvos kūrimui!

Paulius Liškauskas
minu.lt